Üretim

Yıllar içerisinde toplamda yaklaşık 4.000 dönüme yakın meyve bahçesi tesisinin oluşmasında gerçek profesyonel kariyerleri ormancılık ve ziraat olmayan bizlerin geldiği noktada, emekli olduktan iki yıl sonra bünyemize katılan Orman Mühendisi arkadaşımız Rasim Dirlik ve başlangıçtan beri bünyemizde çalışan Ziraat Mühendisi arkadaşımız Hasan Hüseyin Binicioğlu ile çeşit bazındaki uzmanlıklarıyla üniversiteler ve tarımsal araştırma enstitülerinde görevli uzmanların emek ve katkıları büyüktür. 

Bu noktada üretim ve ticaretimiz ile ilgili bazı bilgileri ve genel prensiplerimizi sizlerle açıklık ilkemiz gereği paylaşmak isteriz, 

Ticaretimize konu ürünlerimizi tamamen kendimiz üretmekle birlikte anlık ihtiyaca bağlı aynı kalite ve özellikte ürünleri diğer bahçe sahibi arkadaşlarımızdan, organik sertifikalı üretim yapan dostlarımızdan da tedarik ederek sizlere sunabiliriz. Her durumda Orio markalı ürünler şirketimiz garanti ve sorumluluğunda olacaktır. 

Tüm ürünlerimiz için tanıtım faaliyetlerimizde bildirdiğimiz ve broşürümüzde yer alan şekillerde sipariş verebilirsiniz. 

Hiçbir müşterimize, kendi evlerimizde çocuklarımız ve sevdiklerimizle beraberce tükettiğimiz ürünlerden farklı özellik ve kalitede ürün teslimi yapılmayacaktır.

Her bir müşteri, şikayet öneri ve isteği titizlikle değerlendirilerek muhakkak geri dönüş sağlanacaktır. Bu konu ile ilgili iletişim detaylarını broşürümüzde bulabilirsiniz.

 

İlgilenenler; üretim ve yetiştiricilik yaptığımız tüm alanları ziyaret edebilir, faaliyetlerimiz hakkında bilgi alabilir, dönem dönem duyurularını yapacağımız ‘’Dalından toplayın’’ etkinliklerimize iştirak edebilirler. 

Tüm lokasyonlarımızın adres ulaşım bilgilerine internet sitemizden ulaşılabilir. Şirket merkezimizden bahçe ve çiftliklerimize ulaşım desteği alabilirsiniz. 

Saygılarımızla Orio.

Güvenli Alışveriş