Üretim

Yıllar içerisinde toplamda yaklaşık 4.000 dönüme yakın meyve bahçesi tesisinin oluşmasında gerçek profesyonel kariyerleri ormancılık ve ziraat olmayan bizlerin geldiği noktada, emekli olduktan iki yıl sonra bünyemize katılan Orman Mühendisi arkadaşımız Rasim Dirlik ve başlangıçtan beri bünyemizde çalışan Ziraat Mühendisi arkadaşımız Hasan Hüseyin Binicioğlu ile çeşit bazındaki uzmanlıklarıyla üniversiteler ve tarımsal araştırma enstitülerinde görevli uzmanların emek ve katkıları büyüktür. 

Bu noktada üretim ve ticaretimiz ile ilgili bazı bilgileri ve genel prensiplerimizi sizlerle açıklık ilkemiz gereği paylaşmak isteriz, 

Ticaretimize konu ürünlerimizi tamamen kendimiz üretmekle birlikte anlık ihtiyaca bağlı aynı kalite ve özellikte ürünleri diğer bahçe sahibi arkadaşlarımızdan, organik sertifikalı üretim yapan dostlarımızdan da tedarik ederek sizlere sunabiliriz. Her durumda Orio markalı ürünler şirketimiz garanti ve sorumluluğunda olacaktır. 

Tavuklarımız tamamen İslami usuller dikkate alınarak kesilmekte, kuru yolma metoduyla arındırılmakta, tüketiminize kadar kesildiği andaki tazeliğini koruyacak şekilde – 40 derecede şoklanarak muhafaza edilmektedir. 

Tüm ürünlerimiz için tanıtım faaliyetlerimizde bildirdiğimiz ve broşürümüzde yer alan şekillerde sipariş verebilirsiniz. 

Ürünlerimiz hiçbir şekilde herhangi bir mağazada veya tarafımızca bildirilenden farklı bir şekilde satılmamaktadır. 

Hiçbir müşterimize, kendi evlerimizde çocuklarımız ve sevdiklerimizle beraberce tükettiğimiz ürünlerden farklı özellik ve kalitede ürün teslimi yapılmayacaktır.

Her bir müşteri, şikayet öneri ve isteği titizlikle değerlendirilerek muhakkak geri dönüş sağlanacaktır. Bu konu ile ilgili iletişim detaylarını broşürümüzde bulabilirsiniz.

Teslimler İzmir ve Manisa şehirlerimiz için tanıtım faaliyetlerimiz ve broşürlerimizde bildirilen şekilde şirketimizce bizzat yapılmaktadır. Diğer şehir teslimlerinde anlaşmalı kargo şirketlerinden istifade edilecektir.

İlgilenenler; üretim ve yetiştiricilik yaptığımız tüm alanları ziyaret edebilir, faaliyetlerimiz hakkında bilgi alabilir, dönem dönem duyurularını yapacağımız ‘’Dalından toplayın’’ etkinliklerimize iştirak edebilirler. 

Tüm lokasyonlarımızın adres ulaşım bilgilerine internet sitemizden ulaşılabilir. Şirket merkezimizden bahçe ve çiftliklerimize ulaşım desteği alabilirsiniz. 

Saygılarımızla Orio.

Güvenli Alışveriş